Polttoainesuodatin Honda BF 8D, 10D, 9, 9A, 15A, 15D, 20D, 20A, 25A, 30A, 30D, 40D, 50D, 60A, 75D, 90D, 80A, 100A (16910-ZV4-015)
Alkuperäinen Polttoainesuodatin Honda BF 8D, 10D, 9, 9A, 15A, 15D, 20D, 20A, 25A, 30A, 30D, 40D, 50D, 60A, 75D, 90D, 80A, 100A Perämoottoreihin.