Raahen Motocafe Oy

Yhteystiedot

Puh. 08 2374 8990
myynti@motocafe.fi
Raahen Motocafe Oy
Jokelantie 3, 92140 Pattijoki
Y-tunnus: 0369358-6

Huolto

Raahen Motoservice Oy
Puh. 044 972 0164
myynti@raahenmotoservice.fi
Jokelantie 1, 92140 Pattijoki

Palvelemme

Maanantai9.00-17.00
Tiistai9.00-17.00
Keskiviikko9.00-17.00
Torstai9.00-17.00
Perjantai9.00-17.00
Lauantai9.00-15.00
Sunnuntaisuljettu

Tarvitsetko apua tuotteiden valinnassa?

Olemme apunasi arkisin klo 9-17 ja lauantaisin klo 9-15.

Henkilökunnan yhteystiedot

Varaosat

Petteri Seppänen
08 2374 8998
petteri@motocafe.fi

Antti Mikkola
08 2374 8996
antti.mikkola@motocafe.fi

Antti Turunen
08 2374 8995
antti@motocafe.fi

Verkkokauppa

Tuomas Mämmelä
040 505 3070
tuomas@motocafe.fi

Ajovarusteet

Tiina Niinimaa
08 2374 8999
tiina@motocafe.fi

Kone- ja ajoneuvomyynti

Joonas Viinamäki
08 2374 8997
joonas@motocafe.fi

Jori Nikula
08 2374 8993
jori@motocafe.fi

Sakari Tasanto
040 551 5261
sakari@motocafe.fi

Ville Koutonen
08 2374 8991
ville@motocafe.fi

Esa Koutonen
08 2374 8992
esa@motocafe.fi

Laskutus

Yhteyshenkilö

Sanna Koutonen
044 323 7131
sanna@motocafe.fi

Verkkolaskutuksen tekniset tiedot

RAAHEN MOTOCAFE OY
Y-TUNNUS: 0369358-6
OVT: FI6181899710062594
OPERAATTORIN VÄLITTÄJÄTUNNUS: DABAFIHH

Kuvia myymälästä