YB12AL-A2 Yuasa
93
Taattua Yuasa laatua edulliseen hintaan !
Tutkittaessa akkujen elinikään vaikuttavia tekijöitä on
havaittu, että 95% vaurioista johtuu ennenaikaisesta hapettumisesta
seisonta-aikana.
Yuasa Yumicron akuissa on ainutlaatuinen SU LFAT STOP
hapettumisen estojärjestelmä, siksi se kestää pidempään.
Yuasan
käynnistysvoima on huomattavasti suurempi kuin perinteisen akun.
Esim.
tutkimuskeskus DE KRAN järjestämässä testissä Yuasa oli ylivoimainen
sekä käynnistysvoiman että varakapasiteetin suhteen. (Dekra testi no.
Pituus 136 mm
Leveys 82 mm
Korkeus 162 mm
YB12AL-A2
Tuotenumero: YB12AL-A2
Noudettavissa heti myymälästä: 2 kpl
Ostettavissa vain myymälästä noudettuna!
task_altNopea toimitus omasta varastosta
task_altTurvalliset maksuvaihtoehdot
task_altYli 40 vuoden kokemus pienkoneista ja moottoriajoneuvoista
OMINAISUUDET
  • Ensiasennuslaatu!
  • Tutkitusti paras!
  • Pituus / Leveys / Korkeus 136x82x162mm.
  • Napaisuus – +.
  • Kapasiteetti 12v/12ah.
Tutustu myös
Viimeksi katsomasi tuotteet
  • Tuote lisättiin ostoskoriin
39
Ostoskori
Paikanvaraus
Rubber band rear (G2-500 PRO)
Hinta:62,75
62,75
Kahvakumit TNT oranssi / musta
Kahvakumit TNT oranssi / musta
Hinta:16,90
16,90
Jarrupalat Ski-Doo / Lynx XP Brembo 231-BB3590
8+ asiakasta osti tämän
Polaris BUSHING-PIVOT 5451498
22+ asiakasta osti tämän
Polaris BUSHING-PIVOT 5451498
Protaper Jarrukahva Profile Pro 63-4096
Paikanvaraus
54
Stiga CABLE 118821143/0
STIHL AutoCut 5-2 siimapään kiristin
7,99
ITP SS212 12x7 4/156 4+3
ITP SS212 12x7 4/156 4+3
Hinta:166
166
Husqvarna Rider 112C ajoleikkuri + 85 cm Combi leikkuulaite
Niittyleikkuri 18 hp sähköstartilla
Briggs & Stratton 699649
Hinta:7,61
7,61
Briggs & Stratton 391483
Hinta:5,72
5,72
CR7E NGK Sytytystulppa
Yuasa YB12AL-A
Yuasa YB12AL-A
Hinta:79
79
U22ESR-N DENSO  (CR7E)
U22ESR-N DENSO (CR7E)
Hinta:14
14
MUTTERISARJA 3/8-24 90° 16 kpl
33
Viilanohjain STIHL 4,0 mm
10+ asiakasta osti tämän
1+ asiakasta osti tämän
NGK SPARK PLUG BR7HS
Hinta:6,60
6,60
Hyper Virranulosotto 2*USB 12V-> 5V/2Ah
30
Givi Bolt 322-Z106
Givi Bolt 322-Z106
Hinta:7,20
7,20
Hinta:8,18
8,18
Dynojet Power Commander - Ski-Doo 2011-2012 800 E-Tec XP
2,60
Lietepumppu Honda WT40X
3+ asiakasta osti tämän
Lietepumppu Honda WT40X
Läpät Rotax 800 Boyesen
108+ asiakasta osti tämän
Läpät Rotax 800 Boyesen
Kampiakseli, Reinforced, Minarelli Horizontal
1+ asiakasta osti tämän
TNT Eturattaan suoja, punainen
20
Siimapää STIHL DuroCut 5-2
4+ asiakasta osti tämän
Siimapää STIHL DuroCut 5-2
Slp moottorin tuki, 2018-20 800 Axys kaikki mallit
Hinta:9,64
9,64
Sno-X Telapyörä Arctic Cat 143,2mm