YB12AL-A2 Yuasa
93
Taattua Yuasa laatua edulliseen hintaan !
Tutkittaessa akkujen elinikään vaikuttavia tekijöitä on
havaittu, että 95% vaurioista johtuu ennenaikaisesta hapettumisesta
seisonta-aikana.
Yuasa Yumicron akuissa on ainutlaatuinen SU LFAT STOP
hapettumisen estojärjestelmä, siksi se kestää pidempään.
Yuasan
käynnistysvoima on huomattavasti suurempi kuin perinteisen akun.
Esim.
tutkimuskeskus DE KRAN järjestämässä testissä Yuasa oli ylivoimainen
sekä käynnistysvoiman että varakapasiteetin suhteen. (Dekra testi no.
Pituus 136 mm
Leveys 82 mm
Korkeus 162 mm
YB12AL-A2
Tuotenumero: YB12AL-A2
Noudettavissa heti myymälästä: 2 kpl
Ostettavissa vain myymälästä noudettuna!
task_altNopea toimitus omasta varastosta
task_altTurvalliset maksuvaihtoehdot
task_altYli 40 vuoden kokemus pienkoneista ja moottoriajoneuvoista
OMINAISUUDET
  • Ensiasennuslaatu!
  • Tutkitusti paras!
  • Pituus / Leveys / Korkeus 136x82x162mm.
  • Napaisuus – +.
  • Kapasiteetti 12v/12ah.
Tutustu myös
Viimeksi katsomasi tuotteet
  • Tuote lisättiin ostoskoriin
2
Ostoskori
HQT-1 sytytystulppa
16+ asiakasta osti tämän
HQT-1 sytytystulppa
Hinta:5,30
5,30
Tyhjennystulpan tiiviste 12mm x 18mm