YB12AL-A2 Yuasa
93
Taattua Yuasa laatua edulliseen hintaan !
Tutkittaessa akkujen elinikään vaikuttavia tekijöitä on
havaittu, että 95% vaurioista johtuu ennenaikaisesta hapettumisesta
seisonta-aikana.
Yuasa Yumicron akuissa on ainutlaatuinen SU LFAT STOP
hapettumisen estojärjestelmä, siksi se kestää pidempään.
Yuasan
käynnistysvoima on huomattavasti suurempi kuin perinteisen akun.
Esim.
tutkimuskeskus DE KRAN järjestämässä testissä Yuasa oli ylivoimainen
sekä käynnistysvoiman että varakapasiteetin suhteen. (Dekra testi no.
Pituus 136 mm
Leveys 82 mm
Korkeus 162 mm
YB12AL-A2
Tuotenumero: YB12AL-A2
Noudettavissa heti myymälästä: 2 kpl
Ostettavissa vain myymälästä noudettuna!
task_altNopea toimitus omasta varastosta
task_altTurvalliset maksuvaihtoehdot
task_altYli 40 vuoden kokemus pienkoneista ja moottoriajoneuvoista
OMINAISUUDET
  • Ensiasennuslaatu!
  • Tutkitusti paras!
  • Pituus / Leveys / Korkeus 136x82x162mm.
  • Napaisuus – +.
  • Kapasiteetti 12v/12ah.
Tutustu myös
Viimeksi katsomasi tuotteet
  • Tuote lisättiin ostoskoriin
23
Ostoskori
Vanne ITP tornado
ITP vanne Tornado 15x7 4/110 5+2
183
Stiga urakkanuppi sarja 1134-3769-01
47,28
Paikanvaraus
34,30
Trimmerin siima Husqvarna X Force 2.7 mm / 70 m
8+ asiakasta osti tämän
Paikanvaraus
NGK SPARK PLUG CR7EIX IRIDIUM
Hinta:26,20
Öljytulpan tiiviste, 2-pakk.
14+ asiakasta osti tämän
Öljytulpan tiiviste, 2-pakk.
Hinta:2,70
2,70
Polaris CABLE-SHIFT 7081753
1+ asiakasta osti tämän
Polaris CABLE-SHIFT 7081753
Hinta:196,37
Briggs & Stratton 499486
Kimpex Telapyörä Polaris 142mm
46
Polaris BASIC CV SHIELD  REAR  LEFT  G 5435008-070
Vaihdepoljin Husqvarna 2-t 00-10 taottu
Polaris moottorikelkan Tuulilasi MID Savu 2884934
4+ asiakasta osti tämän
Sena SF2 BT Duopack
Sena SF2 BT Duopack
Hinta:320
320
Tyhjennystulpan tiiviste 12mm x 18mm