Sea-X vesipumpun korjaussarja Yamaha 50/60/70HP (1997-) 122-9-48626
Tuotenumero: 122-9-48626
Noudettavissa heti myymälästä: 0 kpl
Tilattavissa verkkokaupasta | Toimitusaika noin 2-4 vrk: 25 kpl
  • Tuote lisättiin ostoskoriin
22
Ostoskori
Tec-X Takaratas, 70 hammasta (420), Ø105mm, Aprilia, Derbi, Drac, Rieju, Yamaha
2+ asiakasta osti tämän
Käynnistysmoottori 4-T Kiina-skootterit Kymco / SYM / Baotian
3+ asiakasta osti tämän
Ketjurataspaketti Peugeot XP Street, Rieju 50 2006-
3+ asiakasta osti tämän
Husqvarna Husqvarna huoltosarja 100H.  B&S, 3115, 11.5HP 5998961-01
Kaasuttimen kalvo Air Cut Valve, p. 4 mm, sopii Keihin CVK 4-T kaasutin (50cc)
2+ asiakasta osti tämän
Käynnistysmoottori, Kiina-skootterit 4-T/ Kymco 4-T, cc: 70mm / 10-hammasta