RK 530KS Ketjulukko 282-530100-CL
4,20
Tuotenumero: 282-530100-CL
Noudettavissa heti myymälästä: 1 kpl
Tilattavissa verkkokaupasta | Toimitus omasta varastosta: 1 kpl
Nopea toimitus omasta varastosta!
  • Tuote lisättiin ostoskoriin
19
Ostoskori
Supersprox Takaratas, Punainen, 58 hammasta (420), Ø100mm, Beta RR 05-
1+ asiakasta osti tämän
Moottorisahan Teräketju Husqvarna 3/8" 12" 1,1 mm 45L H38
5+ asiakasta osti tämän
HUSQVARNA Moottorisahan Laippa & Ketju paketti .325″ 15″ 1.3mm
2+ asiakasta osti tämän