NGK sparkplug BPR5EIX-11
19,70
Tuotenumero: 13-2115
Noudettavissa heti myymälästä: 0 kpl
Tilattavissa verkkokaupasta | Toimitusaika noin 2-4 vrk: 6 kpl
Wrench size:
20,8 mm
Thread diameter:
14,0 mm
Thread Length:
19,0 mm
Spark gap:
1,1 mm
Resistance:
interference-free, 5 KOhm
Tutustu myös
Viimeksi katsomasi tuotteet
  • Tuote lisättiin ostoskoriin
33
Ostoskori
Paikanvaraus
4+ asiakasta osti tämän
Briggs & Stratton 596459
Hinta:9,26
9,26
Paikanvaraus
Briggs & Stratton 693446
Hinta:17,63
17,63
Hinta:52,40
NGK sparkplug BPR5EIX-11
NGK sparkplug BPR5EIX-11
5+ asiakasta osti tämän
STIHL 90413190600
Hinta:0,80
1,61
NGK SPARK PLUG BR8HS
Hinta:5,90
5,90
RAIDETANGONPÄÄ BRONCO Polaris 1994-2005
Automower takakansi
1+ asiakasta osti tämän
Automower takakansi
Hinta:4,95
4,95
Hinta:7,68
7,68
STIHL FixCut 25-2
STIHL FixCut 25-2
Hinta:5,72
5,72
Puig Pen Puig Hi-Tech Parts C/Black 33-9347N
Maxvision Pinlock 70 DKS400 (Apex FI100)
1+ asiakasta osti tämän
NGK sparkplug MAR8B-JDS
NGK sparkplug MAR8B-JDS
DRT Painosarja BRP
DRT Painosarja BRP
Hinta:349
349
Kahvakumit TNT oranssi / musta
Kahvakumit TNT oranssi / musta
BASKET REAR , BRONCO
BASKET REAR , BRONCO
Hinta:185
185
Raivausterä 200 mm
Raivausterä 200 mm