NGK sparkplug BPR5EIX-11
19,70
Tuotenumero: 13-2115
Noudettavissa heti myymälästä: 0 kpl
Tilattavissa verkkokaupasta | Toimitusaika noin 2-4 vrk: 6 kpl
Wrench size:
20,8 mm
Thread diameter:
14,0 mm
Thread Length:
19,0 mm
Spark gap:
1,1 mm
Resistance:
interference-free, 5 KOhm
Tutustu myös
Viimeksi katsomasi tuotteet
  • Tuote lisättiin ostoskoriin
29
Ostoskori
Raymarine Element 9 s + Pohjois-Euroopan kartat
3+ asiakasta osti tämän
Raidetangonpää Polaris 1997-2021
3+ asiakasta osti tämän
36,20
Paikanvaraus
BRP 861805518 - Kit Locking Tab
Hinta:13,05
Paikanvaraus
NGK SPARK PLUG BR6HS
Hinta:6,70
6,70
WISECO 44.50 MM RING SET
Hinta:15
15
Kimpex Virtalukko Arctic Cat
Kimpex Virtalukko Arctic Cat
Hinta:50,50
1+ asiakasta osti tämän
NGK LMAR8D-J Sytytystulppa
NGK SPARK PLUG DPR8Z
C&A PRO Sukset XT Oranssi
C&A PRO Sukset XT Oranssi
Hinta:564
564
Briggs & Stratton 692046
Hinta:9,19
9,19
NGK sparkplug BPR5EIX-11
NGK sparkplug BPR5EIX-11
Viilanohjain STIHL 4,0 mm
14+ asiakasta osti tämän
Mönkijän lavakärry yleiskäyttöön Ultratec
1+ asiakasta osti tämän
Optiline Opti-Stick
Optiline Opti-Stick
Startti Solenoidi BRP
11+ asiakasta osti tämän
Startti Solenoidi BRP
167CT *  SBS jarrupalat Carbon Tech
CFR Tupit Sininen
CFR Tupit Sininen
Sbs Jarrupalat Ceramic 23-647HF
35
CDI-Laite, Gilera / Piaggio
CDI-Laite, Gilera / Piaggio
2+ asiakasta osti tämän
64
Camso Replacement wheel 202mm 2013-