NGK sparkplug BPR5EIX-11
19,70
Tuotenumero: 13-2115
Noudettavissa heti myymälästä: 0 kpl
Tilattavissa verkkokaupasta | Toimitusaika noin 2-4 vrk: 6 kpl
Wrench size:
20,8 mm
Thread diameter:
14,0 mm
Thread Length:
19,0 mm
Spark gap:
1,1 mm
Resistance:
interference-free, 5 KOhm