NGK sparkplug BPR5EIX-11
19,70
Tuotenumero: 13-2115
Noudettavissa heti myymälästä: 0 kpl
Tilattavissa verkkokaupasta | Toimitusaika noin 2-4 vrk: 6 kpl
Wrench size:
20,8 mm
Thread diameter:
14,0 mm
Thread Length:
19,0 mm
Spark gap:
1,1 mm
Resistance:
interference-free, 5 KOhm
Tutustu myös
Viimeksi katsomasi tuotteet
  • Tuote lisättiin ostoskoriin
20
Ostoskori
Raidetangonpää Polaris 1997-2021
3+ asiakasta osti tämän
36,20
Hyper Tie-Down kiinnityshinat 4500lbs
26
Stihl valjaat ADVANCE X-Flex
Stihl valjaat ADVANCE X-Flex
Hinta:161
161
Paikanvaraus
Rubber band front (G2-500 PRO)
Hinta:62,75
Sytytystulppa NGK BKR5E-11
203+ asiakasta osti tämän
Sytytystulppa NGK BKR5E-11
Hinta:5,70
5,70
Hyper takalyhty led e-hyv. 15-736
30
Paikanvaraus
NGK SPARK PLUG BR8EG
Hinta:13
13
SLP MoHawk Suksikoukku Lime Vihreä
2+ asiakasta osti tämän
74
NGK SPARK PLUG B8EGV
Hinta:24,60
NGK SPARK PLUG B8EG
Sena SF2 BT Duopack
Sena SF2 BT Duopack
Hinta:320
320
NGK sparkplug BPR5EIX-11
NGK sparkplug BPR5EIX-11
Gas spring( Trailer IB-165 )
NGK sparkplug BPR6EIX
NGK sparkplug BPR6EIX
Viilanohjain STIHL 4,0 mm