NGK sparkplug BPR5EIX-11
19,70
Tuotenumero: 13-2115
Noudettavissa heti myymälästä: 0 kpl
Tilattavissa verkkokaupasta | Toimitusaika noin 2-4 vrk: 6 kpl
Wrench size:
20,8 mm
Thread diameter:
14,0 mm
Thread Length:
19,0 mm
Spark gap:
1,1 mm
Resistance:
interference-free, 5 KOhm
Tutustu myös
Viimeksi katsomasi tuotteet
  • Tuote lisättiin ostoskoriin
44
Ostoskori
NGK sparkplug BPR5EIX-11
NGK sparkplug BPR5EIX-11
Hinta:19,70
19,70
Paikanvaraus
10
Paikanvaraus
1+ asiakasta osti tämän
Briggs & Stratton 794152
Hinta:30,25
NGK BR9ECS sytytystulppa
39+ asiakasta osti tämän
NGK BR9ECS sytytystulppa
NGK BPR5EY Sytytystulppa
Hinta:6,90
6,90
Hyper Virtalukko YAMAHA
Hyper Virtalukko YAMAHA
Jarrupalat Lynx Syncro-mallit 1988-1990
10+ asiakasta osti tämän
NGK sparkplug BKR7EIX
NGK sparkplug BKR7EIX
GKA Jerrykannun Kiinnike  Basic
1+ asiakasta osti tämän
79
NGK sparkplug BCPR5ES BL4R
NGK sparkplug BCPR5ES BL4R
Hinta:4,20
4,20
WISECO 44.50 MM RING SET
Hinta:15
15
Sbs Jarrupalat Ceramic 23-520HF
38
RSI 7" tupit Harmaa
RSI 7" tupit Harmaa
Hinta:35
35
CFR Kahvanlämmittimet
CFR Kahvanlämmittimet
Hinta:99
99
NGK SPARK PLUG BKR6EK
Hinta:7,40
7,40
Mönkijän lavakärry yleiskäyttöön Ultratec
Startti Solenoidi BRP
11+ asiakasta osti tämän
Startti Solenoidi BRP
Siimapää STIHL AutoCut C 6-2
12+ asiakasta osti tämän
Siimapää STIHL AutoCut C 6-2
Mopon vilkut Mini Arrow musta E-hyv.
7+ asiakasta osti tämän
NGK sytytystulppa BKR6E
142+ asiakasta osti tämän
NGK sytytystulppa BKR6E
Hinta:5,60
5,60
NGK SPARK PLUG BMR7A
Hinta:8,50
8,50
Puhelinteline ohjaustankoon
Puhelinteline ohjaustankoon
NGK sparkplug BPM8Y
NGK sparkplug BPM8Y
Hinta:5,20
5,20
NGK SPARK PLUG CPR8EB-9
Hinta:13
13
PIN BUSHING BOOT 5412505
PIN BUSHING BOOT 5412505
Hinta:5,01
5,01
Itek Adapteri Link-It Musta
Itek Adapteri Link-It Musta
Hinta:147
147
Hyper Fork Cap Wrench 9-1-12222
Sbs Jarrupalat Ceramic 23-648HF
35
Husqvarna moottorisaha 543 XP 13"
5+ asiakasta osti tämän