Tuotenumero: 74-258-12P350
JOURNEY Rengas P350 25 x 8.00 – 12 6-Ply TL E-hyv. 74-258-12P350
Noudettavissa heti myymälästä: 4 kpl
Tilattavissa verkkokaupasta | Toimitusaika noin 2-4 vrk: 74 kpl
Nopea toimitus omasta varastosta!
task_altNopea toimitus omasta varastosta
task_altTurvalliset maksuvaihtoehdot
task_altYli 40 vuoden kokemus pienkoneista ja moottoriajoneuvoista
Tutustu myös
ALE
25x8.00-12 38F Kenda Bearclaw mönkijän rengas tieliikennehyväksytty (POISTOTUOTE, VANHAA VARASTOA)
Viimeksi katsomasi tuotteet
ALE
Ohjaustangon korotuspalat 5" kulta - CFR Knucks Risers
Telamatto 41x391 cm - jako 3,50" - harja 64 mm - Challenger 250LX