Husqvarna 5998970-01 – HUOLTOSARJA B&S 450E/500E
HUOLTOSARJA B&S 450E/500E
Noudettavissa heti myymälästä: 20 kpl
Tilattavissa verkkokaupasta | Toimitus omasta varastosta: 20 kpl
Nopea toimitus omasta varastosta!
task_altNopea toimitus omasta varastosta
task_altTurvalliset maksuvaihtoehdot
task_altYli 40 vuoden kokemus pienkoneista ja moottoriajoneuvoista
Tutustu myös
ALE
Husqvarna metsurin takki Classic
Viimeksi katsomasi tuotteet
ALE
Universal Raivausterä 22T 200 mm / 25 mm
Husqvarna Automower® 450V NERA Robottiruohonleikkuri