Tuotenumero: 74-064136-15B
Bronco Levikepalat ATV 1,5″/38mm 4/136,5 M10 X 1.25mm pari Black 74-064136-15B
Noudettavissa heti myymälästä: 0 kpl
Tilattavissa verkkokaupasta | Toimitusaika noin 2-4 vrk: 5 kpl
Huomio! Saatavilla tavarantoimittajan varastosta. Toimitusaika on tavallisesti 2-4 arkipäivää.
task_altNopea toimitus omasta varastosta
task_altTurvalliset maksuvaihtoehdot
task_altYli 40 vuoden kokemus pienkoneista ja moottoriajoneuvoista
Tutustu myös
Viimeksi katsomasi tuotteet
ALE
Moottorisahan Teräketjupaketti 3 x Husqvarna .325" 15" 1,3 mm 64L X-CUT SP33G