Brentex jarrullinen perävaunu BREN-4015-2P-1500
Tuotenumero: BREN-4015-2P-1500
Noudettavissa heti myymälästä: 1 kpl
Ostettavissa vain myymälästä noudettuna!
task_altNopea toimitus omasta varastosta
task_altTurvalliset maksuvaihtoehdot
task_altYli 40 vuoden kokemus pienkoneista ja moottoriajoneuvoista
Vakiovarusteissa:
  • Automaattinen tukipyörä 250 kg
  • Etu- ja takapäätylaita irrotettavissa
  • Etumaiset vesitiiviit LED-äärivalot (korotettu)
  • Kipattava lava
  • Kuormansidontalenkit (8 sisällä + 4 ulkona)
  • Kuumasinkitty täysin hitsattu runko – S355-terästä
  • Kätevät astinlaudat – 4 kpl.
  • M + S C-luokan renkaat
  • Metalliset lokasuojat
  • Pistoke 13-napainen + adapteri 7-napainen
  • Sivulaidan yläreuna vahvistettu neliöputkella
  • Vanerilla vahvistettu etu- ja takapäätylaita
  • Vedenpitävä luistamaton 12mm pohjavaneri
Vahva kehikkorakenne: Sivulaitojen yläreuna on vahvistettu 25 × 25 mm:n neliöputkella, joten rakenne kestää pitkään ylikuormitusta ja taipumista.
Esiporattu runko ja vetoaisa:
  • Vetoaisa on 80 × 40 mm:n neliöputkea.
  • Rungon ja vetoaisan kiinnitysreiät helpottavat ja nopeuttavat lisävarusteiden asennusta.
Erinomainen ajomukavuus:
  • 2 x Paraabelijousilla varustettu akseli ja öljyiskunvaimentimet
  • Kuumasinkityn akselin palkin tekninen kantavuus 2×1500 kg.
Laadukkaat navat ja renkaat:
  • Saksalaiset Knott-merkkiset vedenkestävät navat (kuormituksenkestävyys 4 × 750 kg)
  • Metalliset lokasuojat
  • M+S-renkaat.
Korkeussäädettävä vetopää: Vetopää säädettävissä 2 eri korkeuteen, perävaunun enimmäispaino 2400 kg.
Parannettu sähköjärjestelmä ja valot:
  • Itävaltalainen Aspöck-merkkinen laadukas sähköjärjestelmä
  • Etumaiset vesitiiviit LED-äärivalot korotettu, mikä vähentää rikkoutumisen riskiä.
  • Toimitukseen sisältyy 13-napainen valopistoke ja 7-napainen adapteri (kiinnikkeessä pidikkeet).
Kippilava ja vahvistetut päätylaidat:
  • Molemmat päätylaidat ovat irrotettavissa.
Pohjavaneri: 12 mm paksu, vedenkestävä ja liukastumista estävä.
Kuormansidontamahdollisuudet ja astinlaudat:
  • Lavan ulkopuolella 4 sidontakoukkua
  • 4 käytännöllistä astinlautaa lokasuojaimien vieressä
Mitat
Lavan pituus: 4.0 m
Lavan leveys: 1.5 m
Laitakorkeus: 0.4 m
Massat
Kokonaispaino: 1500 kg
Kantokyky: 1060 kg
Tyhjäpaino: 440 kg
Lisäinformaatio
Pyörät: 155R13C 91N (4 x 600 kg)
Akselityyppi: Lehtijousi / iskunvaimentimet
Kallistettava: Ja
Hinta sisältää rekisteröinnin.
Vain nouto myymälästä!
Tutustu myös
Viimeksi katsomasi tuotteet
  • Tuote lisättiin ostoskoriin
43
Ostoskori
SPI Ultra-Light Äänenvaimennin Ceramic Polaris Matryx 850 2021-
3+ asiakasta osti tämän
Athena Männäntapinlaakeri, 14 x 18 x 16,8
Paikanvaraus
6+ asiakasta osti tämän
1134-3410-02 Stiga jarrukaapeli
Hinta:56,44
56,44
Husqvarna Rider hihna 5949780-01 Laitteelta leikkuupöydälle
3+ asiakasta osti tämän
Camso Telamatto Epic 280 38x411 3.00" 71mm
Husqvarna BioClip 90 ruohonleikkurin terä 5069697-10
4+ asiakasta osti tämän
Sixty5 tappokatkaisija KX 395-03142
13,60
BRP P-Drive kytkimen liukurullasarja 600R/850 E-TEC 861805576
6+ asiakasta osti tämän
SPI 2012- Arcitc Cat 800 F/XF/M Lightweight Muffler Ceramic Coated
HONDA PRO HP 5W-40 Moottoriöljy 4L
4+ asiakasta osti tämän
58
Kaasutinlaippa Arctic Cat OEM-osanro 3006713
2+ asiakasta osti tämän
Huoltosarja Husqvarna R213C, TC 130
22+ asiakasta osti tämän
Avid vetopyöräpari Polaris Chaincase, centerdrive 2.86" 7 hamp
1+ asiakasta osti tämän
Telaston jousi 15% Jäykempi Vasen Ski-Doo
1+ asiakasta osti tämän
Sno-X Kuljetuspeite ECONOMY POLARIS
68
Jousen vetotyökalu SPI 17"
16+ asiakasta osti tämän
Jousen vetotyökalu SPI 17"
Hinta:34
34
TNT Ilmasuodatin, R-Box, Sininen, Kiinitys Ø 28/35mm, (Ø 85mm p. 39mm)
Latuhöylä Iron Baltic Tracker 230 mönkijään ja moottorikelkkaan
2+ asiakasta osti tämän
Husqvarna 5929102-01 - PIIRIKORTTI HMI
Forte Vilkkuvastus, 10W 15 Ohm, 2 kpl 15-71656