Brentex jarrullinen perävaunu BREN-3618-1P-1300
Tuotenumero: BREN-3618-1P-1300
Noudettavissa heti myymälästä: 1 kpl
Ostettavissa vain myymälästä noudettuna!
task_altNopea toimitus omasta varastosta
task_altTurvalliset maksuvaihtoehdot
task_altYli 40 vuoden kokemus pienkoneista ja moottoriajoneuvoista
Vakiovarusteissa:
  • Automaattinen tukipyörä 250 kg
  • Etu- ja takapäätylaita irrotettavissa
  • Etumaiset vesitiiviit LED-äärivalot (korotettu)
  • Kipattava lava
  • Kuormansidontalenkit (8 sisällä + 4 ulkona)
  • Kuumasinkitty täysin hitsattu runko – S355-terästä
  • Kätevät astinlaudat – 4 kpl.
  • M + S C-luokan renkaat
  • Metalliset lokasuojat
  • Pistoke 13-napainen + adapteri 7-napainen
  • Sivulaidan yläreuna vahvistettu neliöputkella
  • Vanerilla vahvistettu etu- ja takapäätylaita
  • Vedenpitävä luistamaton 12mm pohjavaneri
Vahva kehikkorakenne: Sivulaitojen yläreuna on vahvistettu 25 × 25 mm:n neliöputkella, joten rakenne kestää pitkään ylikuormitusta ja taipumista.
Esiporattu runko ja vetoaisa:
  • Vetoaisa on 80 × 40 mm:n neliöputkea.
  • Rungon ja vetoaisan kiinnitysreiät helpottavat ja nopeuttavat lisävarusteiden asennusta.
Erinomainen ajomukavuus:
  • 2 x Paraabelijousilla varustettu akseli ja öljyiskunvaimentimet
  • Kuumasinkityn akselin palkin tekninen kantavuus 1500 kg.
Laadukkaat navat ja renkaat:
  • Saksalaiset Knott-merkkiset vedenkestävät navat (kuormituksenkestävyys 2 × 750 kg)
  • M + S C-luokan renkaat
  • Metalliset lokasuojat
Korkeussäädettävä vetopää: Vetopää säädettävissä 2 eri korkeuteen, perävaunun enimmäispaino 1700 kg.
Parannettu sähköjärjestelmä ja valot:
  • Itävaltalainen Aspöck-merkkinen laadukas sähköjärjestelmä
  • Etumaiset vesitiiviit LED-äärivalot korotettu, mikä vähentää rikkoutumisen riskiä.
  • Toimitukseen sisältyy 13-napainen valopistoke ja 7-napainen adapteri (kiinnikkeessä pidikkeet).
Kippilava ja vahvistetut päätylaidat:
  • Molemmat päätylaidat ovat irrotettavissa.
Pohjavaneri: 12 mm paksu, vedenkestävä ja liukastumista estävä.
Kuormansidontamahdollisuudet ja astinlaudat:
  • Lavan ulkopuolella 4 sidontakoukkua
  • 4 käytännöllistä astinlautaa lokasuojaimien vieressä
Mitat
Lavan pituus: 3.7 m
Lavan leveys: 1.8 m
Laitakorkeus: 0.4 m
Massat
Kokonaispaino: 1300 kg
Kantokyky: 930 kg
Tyhjäpaino: 370 kg
Lisäinformaatio
Pyörät: 185R14C 104N (2 x 900 kg)
Akselityyppi: Lehtijousi / iskunvaimentimet
Kallistettava: Ja
Hinta sisältää rekisteröinnin.
Vain nouto myymälästä!
Tutustu myös
Viimeksi katsomasi tuotteet
  • Tuote lisättiin ostoskoriin
7
Ostoskori
Camso Telamatto Epic 280 38X396 3.00" 71mm